Apie projektą

Mes esame atsakingi ne vien už tai, ką darome, bet ir už tai, ko nedarome". Žanas Batistas Moljeras

Projekto "Esu atsakingas vairuotojas" siekis - atkreipti dėmesį į pavojingas automobilių atliekas (naudoti akumuliatoriai, amortizatoriai, filtrai, alyva, padangos).

Supažindinti su šių atliekų tvarkymo reikalavimais ir parodyti, kaip kenkiama aplinkai elgiantis neatsakingai.

šis projektas skirtas visiems vairuojantiems ir remontuojantiems automobilius, aplinkosaugos ir automobilių remonto specialybių studentams, įmonėms, importuojančioms ir gaminančioms automobilių detales, aplinkosaugos įmonėms ir organizacijoms bei visiems neabejingiems ekologijai. 

Projekto eiga

  • Automobilių servisai kviečiami jungtis prie projekto.
  • Projekte gali dalyvauti visi pageidaujantys automobilių servisai.
  • Prie projekto prisijungę automobilių servisai nemokamai konsultuojami atliekų tvarkymo klausimais ir aprūpinami projekto „Esu atsakingas vairuotojas“ reklamine atributika.
  • Atsakingų, atliekas tvarkančių servisų žemėlapis skelbiamas skiltyje „Atsakingų servisų žemėlapis“. 
  • Metų pabaigoje bus pateikta ataskaita, kiek ir kokių atliekų surinkta iš projekte dalyvaujančių servisų, kaip šios atliekos sutvarkytos ir kokios antrinės žaliavos gautos.

"Esu atsakingas vairuotojas, nes man svarbu, kad panaudotomis mano automobilio dalimis būtų atsikratoma tinkamai - nekeliant grėsmės aplinkai, todėl renkuosi atsakingai atliekas tvarkantį autombilių servisą". - vairuotojas iš Vilniaus Linas M. 

 

 

 

 

 

 

 

     
Projektą organizuoja: